Structură

Strategie

Compartimente

Asigurarea calităţii

7.Informatică

Rezolvări teste de antrenament - Bacalaureat 2020

Filieră teoretică, profil real, specializare matematică-informatică / matematică-informatică intensiv informatică Filieră vocațională, profil militar, specializare matematică-informatică

Rezolvare test antrenament 1

Rezolvare test antrenament_2

Rezolvare test antrenament_3

Rezolvare test antrenament_4

Rezolvare test antrenament_5

Rezolvare test antrenament_6

Rezolvare test antrenament_7

Rezolvare test antrenament_8

Rezolvare test antrenament_9

Rezolvare test antrenament_10

Rezolvare test antrenament_11

Rezolvare test antrenament_12

Rezolvare test antrenament_13

Rezolvare test antrenament_14

Rezolvare test antrenament_15

Filieră teoretică, profil real, specializare științe ale naturii

Rezolvare test antrenament_1

Rezolvare test antrenament_2

Rezolvare test antrenament_3

Rezolvare test antrenament_4

Rezolvare test antrenament_5

Rezolvare test antrenament_6

Rezolvare test antrenament_7

Rezolvare test antrenament_8

Rezolvare test antrenament_9

Rezolvare test antrenament_10

Rezolvare test antrenament_11

Rezolvare test antrenament_12

Rezolvare test antrenament_13

Rezolvare test antrenament_14

Rezolvare test antrenament_15

 

Rezolvările pentru testele de antrenament au fost puse la dispoziție de către profesorii de informatică din județul Botoșani:

1. Ilincariu Oana - Colegiul Național Mihai Eminescu Botoșani

2. Voinea Axinte Alina - Colegiul Național Mihai Eminescu Botoșani

3. Oltean Ștefan- Colegiul Național Mihai Eminescu Botoșani

4. Chira Liliana - Colegiul Național Mihai Eminescu Botoșani

5. Cardaș Cerasela- Daniela - Colegiul Național A.T.Laurian Botoșani

6. Tunea Mihaela - Colegiul Național A.T.Laurian Botoșani

7. Giocaș Afrodita - Colegiul Național A.T.Laurian Botoșani

8. Asandului Roxana - Colegiul Național A.T.Laurian Botoșani

9. Pricope Liliana - Colegiul Național A.T.Laurian Botoșani

10. Chelaru Andreea Adina - Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botoșani

11. Gavril Rodica - Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botoșani

12. Nacu Iuliana - Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botoșani

13. Rodu Elena- Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botoșani

14. Drăghici Cristina - Colegiul National Grigore Ghica Dorohoi

15. Amariei Bogdan - Liceul Regina Maria Dorohoi

16. Ștefănucă Alin - Liceul Dimitrie Cantemir Darabani

17. Carmocanu Gheorghe - Liceul Pedagogic Nicolae Iorga Botoșani

18. Nicolau Monica -- Liceul Pedagogic Nicolae Iorga Botoșani

19. Brumă Camelia - Liceul Teoretic Grigore Antipa Botoșani